Vítejte na mých stránkách o Olomouci!

Na těchto stránkách v samostatných rubrikách najdete informace o historii Olomouce, Olomoucka a okolí, olomoucké arcidiecézi, památkách Olomouce, dále zde naleznete mnou vytvořený průzkum veřejného mínění z ulic Brna o tom, jaký vztah mají Brňané k Olomouci a v neposlední řadě také podrobný popis dlouholetého souboje Brna a Olomouce o titul hlavního města Moravy.

Na konkrétní část těchto stránek rychle přejdete kliknutím na název příslušné rubriky (vpravo nahoře, hned pod orlicí). Můžete vyhledávat určitá slova či slovní spojení pomocí vyhledávacího okénka a „Search“ vpravo nahoře.

Po velkých problémech se spamem na těchto stránkách jsem byla nucena vypnout možnost přidávání komentářů, stále mi však můžete zanechat vzkaz prostřednictvím Shoutboardu.  Dále zde najdete dvě ankety o tom, jak se Vám mé stránky (ne)líbí – opět budu ráda za konstruktivní kritiku. A pokud byste snad zatoužili po tom dozvědět se něco více o mně a mém vztahu k Olomouci, můžete si přečíst stránku „O mně a Olomouci“, na kterou naleznete odkaz v horním menu.

Co říci závěrem? Tyto stránky jsem vytvořila za prvé kvůli tomu, že jsem chtěla „recyklovat“ svoji starou seminární práci (proto se předem omlouvám, pokud o ní někde budu zmiňovat) a za druhé proto, abych se naučila alespoň trochu pracovat se systémem WordPress, což se mi snad alespoň trochu podařilo…

Tak tedy příjemné čtení – snad pro Vás tyto stránky budou zajímavé a přínosné.